Ienākt

GPS izsekošanaPalīdzēsim kontrolēt Jūsu transportlīdzekļu parku un ar to saistītos izdevumus

Vairāk nekā 700 tiešsaistes klientu
Vairāk nekā 9000 iekārtas
Klientu vēlmēs balstīti risinājumi

Nivooandurid

2004.a. võrsus BGUIR (Belorusski Gosudarstvennõi Universitet Infotehnologii i Radiotehniki) töötajatest esmaklassilistest spetsialistidest koosnev loominguline kollektiiv. Nende esimeseks elujõuliseks ideeks oli mahtuvuspõhimõttel töötavate nivooandurite väljatöötamine Minski Traktoritehasele. Idee kulmineerus seeriatootmisena konveierliinil ning masskasutusena MTZ traktoritel. Tänaseks on needsamad andurid leidnud laialdast kasutamist kütusekulu mõõtmisel masinate GPS-monitooringu rakendustes.

Nivooandur ETS on ettenähtud diislikütuse-, bensiini- või õlitaseme mõõtmiseks. Andur on mõeldud kasutamiseks kütusepaakides ja -mahutites eesmärgiga mõõta või kontrollida mahutis sisalduvat kütuse või määrdeaine kogust. Nivooandur ETS mõõdab andurielemendi kastetuse taset vedelikus ja formeerib sellest mõõdetud tasemega võrdelise sagedus, analoog- või digitaalsignaali. Väljundi tüübist lähtutuna eristatakse F-, A- ja RS- tüüpi andureid ehk siis sagedus, analoog või digitaalandureid.

 

ETS andurid on proffide poolt järeleproovitud. Enam kui 5 aasta vätel on Metrotec paigaldanud neid Eestis, Lätis, Rootsis  veokitele, traktoritele, kütusemahutitele, veduritele, spets. masinatele ja väga erinavale tehnikale üleüldse.

ETS andurid on kvaliteetsed ja vastupidavad. Nende töökindlusprotsent on 99.8%.

ETS andureid võib paigaldada “kuivkalibreerituna”. Teisisõnu tähendab see, et tehniku töö paigaldamisel on puhas ja kiire. Pole tarvidust lödistada kütusega ega kulutada aega paakide tühjakspumpamisele ning seejärel jaokaupa täitmisele. Täpsemalt saad kuivkalibreerimise kohta lisaks lugeda siit.

Omades ETS andurite pikaajalist kasutuskogemust on Metrotec teile kompetentne ja kindel partner.

 

 

GPS seadmed ja rakendused

ATrack, Queclink, Ruptela ja Teltonika on nimekad seadmetootjad. Tunneme hästi nende seadmete võimalusi ning kasutame neid igapäevaselt oma lahendustes. Kuid ikkagi oleme enam kui 15 aasta vältel projekteerinud ning tootnud GPS seadmeid ja nende lisasid ka ise. Seda sellepärast, et veelgi paindlikumalt ja operatiivsemalt võimaldada nii erilahendusi kui kiiret kliendituge, et teie jaoks kõik sujuv ja probleemivaba oleks.

Sõltuvalt konkreetsest rakendusalast on erinevatel toodetel omad eelised. Oleme tehniliselt kompetentsed, mõistame lugeda „ridade vahelt“. Tellija soovist lähtudes suudame pakkuda perspektiivikaid ja optimaalseid lahendusi.

Allpool saad tutvuda meie põhiliste seadmete ja nende kasutusvõimalustega. Kõige parema ülevaate annab teile kindlasti aga meie müügirahvas, kes jooksvalt oskab vastata tekkinud küsimustele ning on pädev kaasa mõtlema, kuidas teie eesmärgid täidetud saaksid.

Võta ühendustUp