Logi sisse

GPS kaugjälgimineAitame Sul masinaparki ja sellega seotud kulusid kontrollida

Meie teenuseid kasutab 700+ ettevõtet
Oleme paigaldanud üle 9000 seadme
Erilahendused tellija vajadustest lähtuvalt

Erakliendile

Mõnedel puhkudel on varade kaugjälgimine otstarbekam nende kindlustamisest. Mõnedel puhkudel on kasulik, et kindlustatud vara on samaaegselt ka kaugjälgitav.

Mis varade jälgimisest on jutt? Mootorratas, muruniitja, ATV, kerge veesõiduk, paadimootor, haagis, lumesaan, hinnaline tööriist, reisikohver jne.

Personaalse jälgimisseadmega saad sa omaenda paiknemise nähtavaks teha lähedastele ja vastupidi. Mõnikord on pereliikmetel tarvidus teada, kus kandis sa näiteks ATV-ga liigud, kui sa parajasti telefonile ei vasta.

Kasulik ja mugav on paari hiireklõpsuga selgust saada, et kõik asjad paiknevad just seal, kus nad peavad olema.

Please specify a valid type of media file you wish to pop up in lightbox

Tutvu meie e-poega

E-poest leiad käepärase lahenduse kohvri, kaubasaadetise, ehitustööriista, paadimootori või mistahes muu vara kaugjälgimiseks. Seadmeid on lihtne kasutusele võtta, vajadusel hõlbus ühelt esemelt või objektilt teisele ümber paigaldada, mugav kasutada.

Vaata lähemalt

Trackit – lihtsad lahendused varade jälgimiseks

Seadmed on väikesemõõdulised, veekindlad, säästlikud. Pakume ka selliseid seadmeid, mis toimivad autonoomsel patareitoitel aastaid, ning selliseid, mis on varustatud nupuga hädaabi kutsumiseks.

Jälgimislahenduse saad mugavalt endale soetada meie e-poest.

Paigaldamisega saab hakkama igaüks. Kui mingil põhjusel ei saa, leiate abi mõnelt meie partnerilt. Kasutuselevõtmine on tehtav ühe minutiga. Selleks tuleb trackiti’i saidil luua endale konto ning registreerida kontole seadme korpusel olev number.  Lisaks asukoha monitoorimisele otseajas ja läbi varasema andmeajaloo annab trackit sulle teada objekti äravedamisest, etteantud geaoalalt lahkumisest, akulaengu ammendumisest.

Loe trackiti kohta edasi …

Võta ühendustUp